Skip to main content
LBBC Technologies
LBBC Technologies logo

LBBC Technologies Продажба во Северна Македонија

Ако барате добавувач во Северна Македонија за да купите производ што припаѓа на брендот LBBC Technologies, вие сте на вистинското место. Иако компанијата ИМПЕХРОН не е овластен продажен претставник на производот, преку сопствените глобални мрежи за снабдување нуди брзи рокови за испорака и конкурентни цени за оригинални производи што припаѓаат на брендот LBBC Technologies.

LBBC Technologies
LBBC Technologies logo
БрендLBBC Technologies
Групи на производиИндустриски производи и резервни делови
ДобавувачИМПЕХРОН ООД
ДржаваСеверна Македонија
VISA Mastercard Дознака

Индустриски решенија на LBBC Technologies

LBBC Technologies е бренд специјализиран за групи на производи како . Производите што припаѓаат на брендот широко се користат во многу индустриски области како . Иако не сме директно овластен продавач, ИМПЕХРОН е добавувач специјализиран за обезбедување оригинални компоненти LBBC Technologies преку сопствените проверени глобални мрежи за снабдување. Нашата фокусна точка е да понудиме ефикасна алтернатива за професионална продажба и дистрибуција. Нашата компанија исто така ги продава брендовите , кои се конкуренти на брендот во слични групи на производи, а во исто време и десетици различни брендови како LBR, LBSENSORS, LC, дури и ако не се конкуренти на брендот.

Добијте понуда за опрема LBBC Technologies

За да добиете конкурентни цени и рокови за испорака за производите LBBC Technologies, можете да го контактирате нашиот продажен тим преку info@impexron.mk или +389 2 3114495. Нудиме професионални логистички решенија за точно навремено снабдување со индустриските компоненти што му се потребни на вашиот бизнис..

Frequently Asked Questions

Дали ИМПЕХРОН нуди оригинален производ LBBC Technologies или понуда за еквивалентен производ?

ИМПЕХРОН продава само оригинални, некористени и нови производи што припаѓаат на брендот LBBC Technologies. Производите се обезбедуваат преку производителот или преку продажни канали овластени од неговиот производител.

Колкав е гарантниот период на производите LBBC Technologies?

Сите производи се под најмалку една година гаранција на ИМПЕХРОН. Во случај законските барања да создаваат гарантен период над овој период, важат законските периоди.

Како можам да пристапам до техничките документации за LBBC Technologies?

ИМПЕХРОН може да ви ги достави, во случај да бидат побарани, сите документи создадени од производителот и кои немаат пречка за дистрибуција.

Кои се опциите за испорака на производите LBBC Technologies?

Низ целата земја, особено во индустриските градови како Скопје, Битола, Кавадарци, Пробиштип, Охрид, Велес, Кичево, Тетово, Виница, Гевгелија, Прилеп, Штип и Дебар, испораката на производите се врши, кога е побарано, со карго од врата до врата или со различни начини на транспорт побарани од клиентот.

Што треба да направам за да купам производ?

Можете да побарате официјална понуда со тоа што ќе нè контактирате преку info@impexron.mk или +389 2 3114495. Нашиот продажен персонал ќе ве контактира во најкраток можен рок.